Routere og netværk

Alle kender til problemet med et dårligt netværk - der er simpelthen bare ikke noget mere irriterende, end når netværket ikke gider at virke optimalt. Vi tilbyder alle mulige forskellige slags routere, tilbehør til din router og netværkskabler fra de bedste producenter. Ligegyldigt hvor stor en ram, du søger, eller om du har kabel eller trådløs tilslutning, så kan vi helt sikkert hjælpe dig til at finde den rette løsning. Alle fortjener et velfungerende og hurtigt netværk.

1961 produkter
LevelOne ViewCon KVM-1631 Combo KVM Switch - KVM switch - USB - 16 x KVM port(s) - 1 lokalbruger - desktop
1.099 kr.
ZyXEL PLA5256 - Starter Kit - bro - GigE, HomePlug AV (HPAV), HomePlug AV (HPAV) 2.0, IEEE 1901 - kan sluttes til vægstik (pakke med 2)
537 kr.
Få det optimale ud af dit Wi-Fi
999 kr.
Øger det trådløse signal
246 kr.
Øger det trådløse signal
249 kr.
En lille effektiv Wi-Fi-base
1.699 kr.
NETGEAR Add-on High-performance AC3000 Tri-band WiFi Satellite - WiFi-rækkeviddeforlænger - GigE - Wi-Fi - Dobbeltbånd - desktop
2.341 kr.
NETGEAR ProSafe AXM764 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE - 10GBase-LRL - LC enkelttilstand - op til 2 km - 1310 nm - for ProSAFE M4300-28G-PoE+
3.144 kr.

Til deling af trådløs 3G netværk, hvor end du befinder dig

399 kr.
D-Link DXS-1210-10TS - Switch - Administreret - 8 x 10GBase-T + 2 x 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ
6.896 kr.
NETGEAR AirCard AC790 - Mobilt hotspot - HSPA, HSPA+, LTE - 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
1.386 kr.
Lenovo ThinkPad ME906S - Trådløs mobilmodem - 4G LTE - for ThinkPad L460; P50s; T460; T460p; T460s; X1 Carbon; X1 Yoga; X260; ThinkPad Yoga 460
986 kr.
Tilpas udvalget
×
Brand
Lagerstatus
Kampagne
Pris (kr)